Author Topic: „Grand strategy” pentru campanie  (Read 2448 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DiabloD

• WOT
  • R.E.S.T.
Re: „Grand strategy” pentru campanie
« Reply #15 on: 2013 November, 06, 11:46:45 »
Easterner, eu nu vreau sa ma cert cu tine si pana la urma eu doar am propus, ca la câte seminarii am săptămana asta si următoare, nu am timp de nimic.
Ideea e ca pe oricare dintre hărți, fără aliante nu faci nimic. Uita-te numai sa vezi cum își schimba clanurile mari teritorii între ele si o sa iti dai seama. Nu știu daca te-ai uitată aseară la harta normala de CW, dar erau niște clanuri care dețineam provincii de care nu am auzit niciodată. Si daca si Marius zice ca crede la fel! ai putea lua in considerare si tu optiunea.
Eu o sa pot intra numai de joia viitoare, dar hai sa facem o înțelegere: daca pana atunci nu reușiți sa luați landing la tier 6, o seara sa punem si pe harta normala. Si pentru mine nu e vorba de gold, daca am nevoie cumpăr. Dar e ideea sa avem o provincie, poate sunt si acum jucatori care se uita dupa clanuri, avem o șansa in plus la recrutare.
Si daca tot vrei sa face pe comandantul in campania asta, pune mana si ia legătura cu ceva clanuri, măcar o alianță mica, ceva. Eu știu cum era când era fratele meu la SRSLY, ei in fiecare seara aveau landinguri pe aceleași provincii cu ORLY, si la sfârșitul serii când erau de luat provincia si le împărțeau.

Offline Easterner

• WOT
  • R.E.S.T.
« Reply #16 on: 2013 November, 06, 20:10:44 »
Landing pe Sicilia (Lakeville), tier 6, după ora 21:00.

Offline Easterner

• WOT
  • R.E.S.T.
« Reply #17 on: 2013 November, 06, 20:23:55 »
Eu unul am vrut și vreau să particip la CAMPANIE, conducerea nu a vrut nimic, nici măcar să mai pună landinguri pe undeva. Dacă nu făceam eu personal atâta gălăgie nici nu am fi avut discuția asta ridicolă și fără merit acum pentru că nu ar fi existat landinguri deloc. Eu voi pune landiguri pe harta de CAMPANIE în continuare și basta. Nu fac nici un fel de înțelgere cu luat provincii și alte labe din astea mai ales în condițiile în care este un miserupism total în tot clanul și abia se adună 15 oameni de-o echipă. Ce spui tu cu alianțe ar fi valabil în condițiile în care am fi un clan mai serios ceea ce, hai să ne uităm la realitate, nu este cazul. Pe mine mă interesează să obțin maxim din ce e posibil uitându-mă la realitate, iar în condițiile astea, mai mult de un rahat de medalie și poate, cu maxim de bulan, o amărâtă de provincie de landing nu sunt șanse. End of discussion! Participăm la campanie și gata.

Offline Shootankamon

• WOT
  • R.E.S.T.
« Reply #18 on: 2013 November, 07, 09:43:37 »
Eu unul am vrut și vreau să particip la CAMPANIE, conducerea nu a vrut nimic, nici măcar să mai pună landinguri pe undeva. Dacă nu făceam eu personal atâta gălăgie nici nu am fi avut discuția asta ridicolă și fără merit acum pentru că nu ar fi existat landinguri deloc. Eu voi pune landiguri pe harta de CAMPANIE în continuare și basta. Nu fac nici un fel de înțelgere cu luat provincii și alte labe din astea mai ales în condițiile în care este un miserupism total în tot clanul și abia se adună 15 oameni de-o echipă. Ce spui tu cu alianțe ar fi valabil în condițiile în care am fi un clan mai serios ceea ce, hai să ne uităm la realitate, nu este cazul. Pe mine mă interesează să obțin maxim din ce e posibil uitându-mă la realitate, iar în condițiile astea, mai mult de un rahat de medalie și poate, cu maxim de bulan, o amărâtă de provincie de landing nu sunt șanse. End of discussion! Participăm la campanie și gata.

Nu ti se pare ca generalizezi, eu am tendinta de a lua lucrurile mai personal !

Offline Easterner

• WOT
  • R.E.S.T.
« Reply #19 on: 2013 November, 08, 20:41:48 »
LANDING după ora 21:00 pe Sicilia (Lakeville).