Author Topic: [DT]lasherfnm  (Read 6130 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dery

• Newbie
  • R.E.S.T.
Re: [DT]lasherfnm
« Reply #15 on: 2015 January, 03, 02:02:39 »
i-am spus proprietarului ca vreau sa intru la voi si nu mai vrea sa imi lase contul :)))

Offline awawawaw

• Atmosfera e ciudata, cand bei numai apa plata.
  • Global Moderator
    • click
« Reply #16 on: 2015 January, 03, 08:00:54 »
Si de ce s-a intamplat asta? Nu era normal sa fie pe emailul tau deja daca vrei sa intrii? Altfel ar insemna ca e validat 1 singur om si intra 2.

Totusi nu faci discutia cu Gabi? pe urma se poate discuta altfel la join.
Businessul moldovenesc: Crestem struguri, facem vin, vinul il vindem, banii ii bem.

DT promoter: Esti plictisit? Vezi ca in jurul tau toata lumea joaca DT sau ceva care nu te pasioneaza? Te cheama Puiul Galben?  Nu ai ce face? Atunci intra pe http://darkthrone.com si incearca-ti norocul.
-De ce a trecut Puiul strada?
-Ca sa se apuce de Darkthrone

Offline georgyc

• Dinozaur
  • **
« Reply #17 on: 2015 January, 03, 09:46:35 »
Proprietarului? Intrai la noi cu contul altcuiva sau care nu-i al tau (nici nu vad ceva spus pana acum despre o terta persoana)? Eu nu pricep ce-i cu topicul asta de join daca e asa.

Offline Dery

• Newbie
  • R.E.S.T.
« Reply #18 on: 2015 January, 07, 15:11:04 »
Proprietarului? Intrai la noi cu contul altcuiva sau care nu-i al tau (nici nu vad ceva spus pana acum despre o terta persoana)? Eu nu pricep ce-i cu topicul asta de join daca e asa.
omul era de acord sa imi dea mailul,dar intamplarea a facut ca pe mine sa ma manance in f*** sa ii spun "lasa ca fac aia si aia, il urc in level, aplic la REST si s-a terminat discutia. in concluzie hai sa inchidem topicul ca nu mai am cu ce sa aplic.

Offline Stefan

• Administrator
« Reply #19 on: 2015 January, 07, 15:21:31 »
closed.

Offline ktistai

• R.E.S.T. FTW
  • Administrator
  • Stau pe un nor si cant la harpa.
    • 2cu2Ro
« Reply #20 on: 2015 January, 07, 19:13:21 »
Caterinca....

Never explain. Friends do not need. Enemies will not believe you anyway  / The definition of insanity is doing the same thing over and over again and expecting different results / Adevarul invinge intotdeauna. In 3 cazuri din 7