Author Topic: Filelist.ro  (Read 121869 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ktistai

• R.E.S.T. FTW
  • Administrator
  • Stau pe un nor si cant la harpa.
    • 2cu2Ro
Re: Filelist.ro
« Reply #360 on: 2014 October, 22, 18:24:56 »
Invitatie trimisa.
Mai am 4.

Never explain. Friends do not need. Enemies will not believe you anyway  / The definition of insanity is doing the same thing over and over again and expecting different results / Adevarul invinge intotdeauna. In 3 cazuri din 7

Offline tisty

• Cutankuncurte
  • WOT
  • *
    • http://tisty.no-ip.org
« Reply #361 on: 2014 October, 22, 21:19:07 »
Eroare
Limita de utilizatori a fost atinsa. Peste aceasta limita, pot face invitatii numai pentru clasele VIP+.

Ai donat ? La mine scrie ca am 2 invitatii .. dar nu pot genera codurile respective

Offline Stefan

• Administrator
« Reply #362 on: 2014 October, 22, 22:46:43 »
Eroare
Limita de utilizatori a fost atinsa. Peste aceasta limita, pot face invitatii numai pentru clasele VIP+.

Ai donat ? La mine scrie ca am 2 invitatii .. dar nu pot genera codurile respective

a scris mai sus asta:

I’ll just leave this here:

Welcome back, ktistaius donor [VIP]

Offline tisty

• Cutankuncurte
  • WOT
  • *
    • http://tisty.no-ip.org
« Reply #363 on: 2014 October, 22, 23:14:10 »
sr, cica am 2 inv-uri.. fara posibilitatea de a da alte invuri :) Caz tipic de soarta

Offline dieselro

• WOT
  • BANNED
« Reply #364 on: 2014 October, 23, 10:26:51 »
Invitatie trimisa.
Mai am 4.

Sa traiasca bo$$u' la invite-uri....

Offline tarex

• DT
  • **
« Reply #365 on: 2014 October, 28, 23:08:56 »
Salut kti , as vrea si eu o invitatie daca se poate ... de cand a disparut lasttorents unde aveam cont ma chinui pe diverse torente dar nu ma prea incanta niciunul.

mail : tavimazilu@yahoo.com

Offline ktistai

• R.E.S.T. FTW
  • Administrator
    • 2cu2Ro
« Reply #366 on: 2014 October, 29, 02:06:44 »
Salut kti , as vrea si eu o invitatie daca se poate ... de cand a disparut lasttorents unde aveam cont ma chinui pe diverse torente dar nu ma prea incanta niciunul.

mail : tavimazilu@yahoo.com

done.

Never explain. Friends do not need. Enemies will not believe you anyway  / The definition of insanity is doing the same thing over and over again and expecting different results / Adevarul invinge intotdeauna. In 3 cazuri din 7

Offline tarex

• DT
  • **
« Reply #367 on: 2014 October, 29, 12:44:33 »
multumesc mult :)

Offline ktistai

• R.E.S.T. FTW
  • Administrator
    • 2cu2Ro
« Reply #368 on: 2014 October, 29, 21:22:00 »

Offline georgyc

• Dinozaur
  • **
« Reply #369 on: 2014 December, 02, 21:39:31 »
1) Un "merge" sau ceva la topicul asta cu prezentul? Abia acum am vazut ca e in 2 locuri si cu discutii diferite haha.

2) Vreun alt loc de unde luati torrente aveti? Ca am niste seriale care sunt incomplete pe filelist si n-am ratie > 4 ca sa pot face request acolo pentru ca n-am mai stat cu torrentul deschis sa fac upload de peste 3 ani (am facut doar hit&run, ops)

Offline awawawaw

• Atmosfera e ciudata, cand bei numai apa plata.
  • Global Moderator
    • click
« Reply #370 on: 2014 December, 14, 10:29:29 »
Cred ca mai degraba mutat asta la arhiva si lasat doar celalalt pentru ca e mai mare. Cel mai probabil care topic a fost gasit primul, in ala s-a discutat. Pentru ca au fost incepute cu exact aceeasi discutie. Si oricum nu e nimic foarte important aici cel putin si cred ca nici dincolo. "Vreau invite/Am invite/Uite invite/Multumesc"

Dar nu ma bag pana nu mai aflu ce se vrea, sa nu fac prostii.
Businessul moldovenesc: Crestem struguri, facem vin, vinul il vindem, banii ii bem.

DT promoter: Esti plictisit? Vezi ca in jurul tau toata lumea joaca DT sau ceva care nu te pasioneaza? Te cheama Puiul Galben?  Nu ai ce face? Atunci intra pe http://darkthrone.com si incearca-ti norocul.
-De ce a trecut Puiul strada?
-Ca sa se apuce de Darkthrone

Offline ktistai

• R.E.S.T. FTW
  • Administrator
    • 2cu2Ro
« Reply #371 on: 2014 December, 14, 12:50:47 »
Cred ca mai degraba mutat asta la arhiva si lasat doar celalalt pentru ca e mai mare.

care e ala?

Offline awawawaw

• Atmosfera e ciudata, cand bei numai apa plata.
  • Global Moderator
    • click
« Reply #372 on: 2014 December, 14, 13:00:44 »
Businessul moldovenesc: Crestem struguri, facem vin, vinul il vindem, banii ii bem.

DT promoter: Esti plictisit? Vezi ca in jurul tau toata lumea joaca DT sau ceva care nu te pasioneaza? Te cheama Puiul Galben?  Nu ai ce face? Atunci intra pe http://darkthrone.com si incearca-ti norocul.
-De ce a trecut Puiul strada?
-Ca sa se apuce de Darkthrone

Offline ktistai

• R.E.S.T. FTW
  • Administrator
    • 2cu2Ro
« Reply #373 on: 2014 December, 14, 13:17:26 »
plm, ai dreptate. uitasem.
pai ar trebui mutat ala, aici...si ori merged ori mutat in arhiva asta asta si lasat celalalt.
in principiu insa ambele se numesc filelist, so nu este ca si cum vei gasi dezbateri filosofice. toate vor fi cu uite invite-ul, nu mai merge filelist plm.

Offline georgyc

• Dinozaur
  • **
« Reply #374 on: 2014 December, 14, 15:54:50 »
Cred ca mai degraba mutat asta la arhiva si lasat doar celalalt pentru ca e mai mare.

care e ala?

Cum care ala? Cateva posturi mai sus am zis care "ala", fiind cu link catre el. awx4 imi raspundea mie.

Si uite ca eu aveam tot in acel post, o "dezbatere filozofica" la care nu mi s-a raspuns, deci nu e doar chit chat p-aci.